Künye | İletişim | Yazı Gönder | Bize Katıl | Yazarlar | Çevirmenler | Çizerler | Arşivler

Bize Katıl

Düşünbil Portal’da yürüttüğümüz çalışmalara sizler de katılabilir ve 10 yıla yakın bir süredir emek harcadığımız bu çalışmalara gönüllü olarak katkı sunabilir ve bu ailenin içerisinde yer alabilirsiniz.

www.dusunbil.com adresinden yayın yapan portalda, genel anlamda felsefe, bilim, psikanaliz, sinema ve kültür & sanat alanında yazı, makale ve haber yayını yapılmaktır. Bu yayınlar iki farklı kaynaktan üretilmektedir. İlki yazarlarımız tarafından, ikincisi ise yabancı dilde yayınlanan makalelerin çevirisinden oluşmaktadır. Çeviri metinleri içerik sağlayıcılar ya da çevirmenlerin kendileri bulabilmektedir. Bulunan bu çeviriler portal grubumuzun Facebook grubunda paylaşılmakta ve paylaşılan bu metinler çevirmenler tarafından çevrilerek hazır hale getirilmektedir. Bu metinler çizerler tarafından 1200×600 px boyutlarında illüstrasyonla birlikte portalda paylaşılmaktadır.

Çevirmenlik

Düşünbil Portal’da gönüllü çevirmen olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki belgelerle birlikte bize ulaşabilirler. 

İstenilen Belgeler: 
– CV.(fotoğraflı)
–  İlgi Alanlarınız

–  https://en.gravatar.com adresinden profil açıp profil resmi yüklemeniz gerekiyor. 
– Kendinizi tanıtan kısa bir yazı (Portal’da yazar/çevirmen profilinde kullanılacaktır – En fazla 1 paragraf – Word dosyası olarak – Adınız soyadınız, tanıtım yazısı ve e-posta adresiniz ile birlikte)
– Facebook adresiniz (Başvuru yaptıktan sonra facebook’tan https://www.facebook.com/groups/241140989556141/?ref=ts&fref=ts grubunu ekleyin. )

Gönderilecek Adres: alciceksezgi[@]gmail.com + dusunbil[@]hotmail.com

———————————————————

Staj
Düşünbil Yayınları (yayınevi, dergiler, portal, web tasarım, sosyal medya, kitap satış) bürosunda 1-3 ve 6 aylık periyotlarda ücretsiz staj yaparak kendinizi geliştirme ve deneyim kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Hangi alanda başvuru yapacağınıza dair bilgiyi CV’nizle birlikte mail adresimize göndermeniz yeterlidir. (Yaş sınırı: 18-26 Parttime 12.00-17.00 saatleri arasında – Hafta içi)

İstenilen Belgeler: 
– Fotoğraflı CV.
– Kendinizi tanıtan kısa bir yazı 
– Facebook adresiniz

Gönderilecek Adres: dusunbil[@]hotmail.com

———————————————————

Farklı bir sorunuz olduğu takdirde: dusunbil[@]hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.